Patrycja Kaczorowska

„Nic nie muszę wszystko mogę” to przesłanie towarzyszy mi od kilku ostatnich lat dzięki niemu

– odeszłam od toksycznego męża
– zbudowałam dochodowy biznes online i pomagam innym w znalezieniu ich drogi
– wychowuję wspaniałe, szczęśliwe i spełnione córki
– jestem szczęśliwa bo moja pasja to moje życie

„Przede wszystkim wizjonerka, mentorka, ekspert w motywowaniu do działania i optymistka. Od 25 lat przedsiębiorczyni i mama. Działaczka społeczna zaangażowana w rozwój jeździectwa w Polsce. Coach, trener biznesu, dziennikarka, autorka poradników i e-booków. Moją pasją jest rozwój i wspieranie innych w drodze do zmiany i sukcesu.

Co oferuję:

  • indywidualne konsultacje ze mną, które odbywają się na teams, whatsup lub w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą. Służę swoją wiedzą w zakresie zmiany w życiu, zakładaniu firm, problemach z nastoletnimi dziećmi oraz życiu w toksycznym związku.
  • szkolenia online. Zrealizowałam już wiele projektów na warsztaty z kobietami prowadzonych w mojej stadninie koni pod Warszawą. W tej chwili zapraszam Cię do śledzenia kalendarza szkoleń na moich mediach społecznościowych – już niedługo podam terminy na kolejny sezon

Moi klienci mówią...

"
Słowem wstępu wyrażę ogromny podziw i zachwyt nad Pani osobą. Jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkich elementów Pani twórczości i cieszę się, że są jeszcze ludzie z tak ogromną wrażliwością i niesamowitością w tym trudnym świecie jak Pani. Trafiłam do Waszej urokliwej stajni przypadkiem, ponieważ moja koleżanka trzyma konie w pensjonacie, które czasami odwiedzam. Tym sposobem uznałam, że przeczytam więcej o Golden Horse. Po przeczytaniu całego opisu działalności, historii założenia i misji uznałam, że to coś pięknego, wspaniałego jak z wewnętrznej motywacji powstało tak piękne miejsce oraz ile pracy, siły i wytrwałości potrzeba było, by to zbudować. Jestem od wielu, wielu lat pasjonatką, miłośniczką koni i czuję w obcowaniu z nimi ogromną radość, wyciszenie i płynące dobro. W przeszłości byłam nawet wolontariuszką w Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Hipoterapia". Pani działalność, misja, służenie pomocą przez coaching oraz niesamowita książka są godne tego, by wyrazić swój zachwyt, dlatego zdobyłam się na odwagę, by napisać.
Selena Dudzińska
"
Polecam sesje coachingowe z Patrycją. Każdy mój problem lub wątpliwości z łatwością przekuwany jest na progres.
Ada Czorniej
"

„Każdy kogo spotykasz na swojej drodze jest ważny i ma wpływ na Twoje życie. Dlatego bądź otwarta na to co przynosi Ci los.”

Shopping Cart
Scroll to Top